מגין מאמרים

החשיבות של בחירת לוקיישן במסגרת צילומי תדמית

בהשוואה לצילומים אחרים, צילומי תדמית נחשבים מגוונים ושונים בין עסק אחד לאחר. על מנת להפיק את התמונה הטובה והאיכותית ביותר חשוב לבחור לוקיישן מתאים- על כך בכתבה הבאה.

הכל זה עניין של נוחות ולוקיישן

צילומים מסוג זה דורשים מהמצולמים להרגיש בנוח ולכן חשוב ביותר לבחור מקום נוח. ניתן לבחור מקום קרוב למצולמים ולבחון האם יש גישה נוחה למקום- האם ההגעה למקום מצריכה זמן רב או שמא מדובר על זמן הגעה מועט? ישנם לא מעט מקומות יפים לצילומים, אבל רצוי לוודא כי המקום יציג את המצולמים בצורה הטובה והמקצועית ביותר.

במשרד או בחוץ? הנה מספר לוקיישנים מצויינים

במסגרת הצילומים חשוב ביותר לתת את הדעת על בחירת מקום מתאים. צלם מקצועי יסייע לכם להבין את מהות העסק על מנת לבחור את המקום המתאים ביותר בו תוכלו להפיק את המיטב מהמתמונה. הנה מספר מקומות מומלצים לצילום:

משרד: בעלי עסקים רבים בוחרים במשרד שלהם על רקע התמונות או ליד השולחן. הבחירה במשרד אינה מקרית- מדובר על מקום המעיד על רצינות של בעל העסק וכן על יציבות. אין ספק כי צילומים במשרד ישרתו את המטרה ויסייעו להשיג את התמונה המנצחת.

צילומים בעסק: במידה ואתם בעלים של בית קפה או יש לכם דוכן פרחים, זאת הזדמנות מצוינת לצלם תמונות בעסק שלכם. צילום תמונות בעסק יכול ליצור אווירה אינטימית.

במה: אמנים רבים העוסקים במשחק או שירה בוחרים להצטלם על הבמה. הבמה נחשבת למקום הטבעי שלהם ולכן זה רק טבעי שהבמה תהיה המקום האידיאלי לצילום.

התאמת הבגדים ללוקיישן

עוד דבר שחשוב להביא בחשבון במסגרת בחירת המקום. במסגרת צילומי תדמית חשוב ביותר לוודא כי הבגדים תואמים את לוקיישן לצילומי תדמית. כך לדוגמא, אם מדובר על משרד עורכי דין, הרי הלבוש צריך להיות ייצוגי ומכבד את המקום. לעומת זאת, אם מדובר על צילומים למשרד פרסום צעיר ובועט, הרי זה כבר סיפור אחר ואפשר להתפרע מבחינת הלבוש וגם מבחינת הצילום בהתאם לקונספט.

כדאי להביא בחשבון את מזג האוויר

שימו לב, במידה והצילומים מתקיימים בחוץ, הרי חשוב ביותר להביא בחשבון את מזג האוויר. כאשר צילומים מתקיימים בחוץ על הצלם לקחת בחשבון את כי ייתכן והיה צורך לבחור במקום סגור במקרה של שרב כבד או במקרה של גשם. צלם מקצועי ידע להביא בחשבון את השינויים השונים העשוים להתרחש במסגרת הצילומים ולבחור את המקום המתאים ביותר בהתאם לקונספט של הצילום.
במשרד או בחוץ? הנה מספר לוקיישנים מצויינים

כדאי לבחור רקע שידגיש את המצולמים

על מנת שהצילומים יהיו מוצלחים והתוצאה תהיה איכותית, ההמלצה היא לבחור רקע שידגיש את המצולמים, בין אם מדובר על עורכי דין אם בין אם מדובר על מנכ"ל של חברת פרסום. בחירת הרקע נחשבת חשובה וחיונית במיוחד על מנת שהצילום ידגיש את כל הדגשים החשובים ביותר שחשוב לבעל העסק להעביר במסגרת הצילום. בחירת רקע מוצלח תהיה המפתח לצילום איכותי. כך לדוגמא, עורך דין ודאי יהיה מעוניין להצטלם על רקע התעודות המעידות על ההצלחה של המשרד וכך אנשים אשר יתבוננו בתמונה יקבלו את הרושם כי מדובר על עורך דין מוצלח במיוחד.

לעומת זאת, כאשר מדובר על אמנים, הרי צילום על רקע תפאורה עשוי בהחלט לשרת את המטרה של הצילומים. צלם מקצועי ידע להתאים את הרקע בהתאם לתחום העיסוק של המצולמים. רקע עמוס מדי עשוי לשדר את המטרה הרצויה במקרה של אמנים וצלם מקצועי ידע זאת.

דילוג לתוכן