מגין מאמרים

מספרות בעיר

קצת על – מספרות בעיר

כאשר אתם רוצים לשפר את המראה בצורה משמעותית עליכם לעשות עיצוב שיער, ברור כי חשוב מאוד שתלכו אל מספרות אשר עובדים שם מעצבי שיער שהם איכותיים וברמה בכדי שהם יבצעו זאת עבורכם.

נראה כאילו השיער שלנו משמש לנו כמו כתר כיוון שהוא משאיר את הרושם הראשוני שיש לאנשים עלינו מסיבה זו עלינו לדאוג שהשיער הוא יהיה בעל מראה יפה ומבריק שימשוך את העין לכן אנחנו צריכים ללכת אל מעצבי שיער שייעשו לנו תספורות יפות בעזרת עיצוב שיער ברור כי המראה משתנה מאוד ברגע שיוצאים מן מספרות וזה אפילו לא מתקרב למראה של השיער ביום יום.

כאשר אנו מגיעים אל מספרות אשר הן מבצעות עיצוב שיער אנו חייבים להקפיד על כמה דברים:

*מקצועיות – מאוד חשוב לדאוג ללכת אל מעצבי שיער אשר הינם מקצועיים ולא חובבנים בגלל שהמראה של השיער משפיע בצורה ניכרת על האנשים, ברור שאם מישהו אכן ידאג ללכת אל מספרות ובטעות הן יעשו לו תספורת שהיא מצחיקה או לא יפה הוא מאוד יתבייש שיראו אותו בנוסף לכך כאשר אתם עושים עיצוב שיער אצל ספר שהוא אינו מקצועי אתם הורסים את השיער ואולי אפילו לגרום לכך שתהיה נשירה חזקה בנוסף לכך אתם הולכים בשביל להסתפר וקורה מצב שהתחרטתם אחרי התספורת כי החלטתם שהיא קצרה מידי עד שהשיער לא יהיה שוב ארוך אתם לא תחושו בנוח שאחרים יראו אתכם ככה.

*על איכות לא מתפשרים – אתם מוכרחים ללכת אל מספרות שיש להן חומרים איכותיים כיוון שאם תשימו חומרים שאינם טובים על הראש זה מסוכן מכמה סיבות, דבר ראשון זה לא בריא ויכול אפילו לסרטן, בנוסף לכך השיער ייהרס וייהפך לקש או שתהיה לכם נשירה מאוד חזקה. ברגע שאתם תצבעו את השיער בצבע לא איכותי הוא ירד מיד וגם לא יהיה לכם בראש את הצבע שרציתם. לכן חשוב מאוד שתבדקו שאכן מעצבי שיער משתמשים בחומרים עם אישור של משרד הבריאות.

*יחס – מאוד חשוב בזמן עשיית עיצוב שיער תקבלו יחס נעים מהספר כיוון שאם הולכים למספרה אז בדרך כלל נמצאים שם במשך שעות רבות חשוב שתרגישו מספיק נוח להגיד לספר מה לא מוצא חן בעיניכם בשיער.

*קרבה לבית –תלכו למספרה אשר נמצאת קרוב לבית כיוון שאין על העניין של הנוחות.

אז תזכרו לדאוג ללכת למספרות שאתם חשים בהם כמו בבית

דילוג לתוכן